Німецький канал ARD у своєму фільмі критикує FIFA за рішення провести ЧС в Росії

СвітЛюбко Петренко, 5 травня 20153410
Німецький канал ARD у своєму фільмі критикує FIFA за рішення провести ЧС в Росії

Фільм «Проданий футбол – Йозеф Блаттер і влада FIFA», створений журналістами німецького каналу ARD, звинувачує FIFA в тому, що Росія і Катар незаконно надано право на проведення чемпіонату світу з футболу 2018 і 2022 року відповідно. Прем’єра фільму відбулася на каналі 4 травня.

Підставою для створення фільму, як повідомляє радіо Deutsche Welle, стало те, що чинний керівник Міжнародної федерації футбольних асоціацій 79-річний Йозеф Блаттер вп'яте висунув свою кандидатуру на виборах у президенти FIFA попри те, що навколо нього неодноразово спалахували корупційні скандали. Вибори відбудуться наприкінці травня.

 Як повідомляється у стрічці, спеціальне розслідування FIFA з приводу звинувачень в корупції ні до чого не привело – виявляється, зламалися всі комп'ютери, на яких працювали в заявочному комітеті «Росія-2018», а копій важливих файлів не збереглося. Історія скандалів, які супроводжують діяльність Йозефа Блаттера, розповідається в кількох інтерв'ю, у тому числі з міністром спорту Росії Віталієм Мутко і головою заявочного комітету «Росія-2018» Олексієм Сорокіним.

 «Хто переможе на виборах? Це знають всі, тільки нікому не можна про це говорити», - йдеться в заставці 44-хвилинної стрічки, присвяченої «катастрофічного іміджу» FIFA – організації «зі злим серцем». Заради добрих відносин з російським президентом Володимиром Путіним Блаттер під час візитів до Росії уникає розмов на теми війни в Україні чи порушень прав людини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук