Норвезькі юристи за 14 млн євро захищатимуть інтереси Нафтогазу у суді проти Газпрому

Wikborg Rein Advokatfirma AS буде захищати інтереси «Нафтогазу» в питанні умов газового контракту підписаного 2009 року

НАК «Нафтогаз України» підписав новий контракт з норвезькою юридичною фірмою Wikborg Rein Advokatfirma AS, яка буде захищати інтереси української газовидобувальної компанії у суді проти російського «Газпрому». Її послуги коштуватимуть «Нафтогазу» 14 млн євро. Про це йдеться в системі ProZorro.

У договорі зазначається, що юридична компанія Wikborg Rein Advokatfirma AS буде захищати інтереси «Нафтогазу» в суді проти «Газпрому» в питанні умов газового контракту підписаного 2009 року. Адвокати будуть супроводжувати судовий процес проти «Газпрому» щодо транзиту російського газу по території Україні від 2009 до 2019 року.

Зазначимо, що норвезька компанія захищає інтереси «Нафтогазу» у судах проти «Газпрому» з 2014 року. Загальна сума угод складає понад 40 млн євро.

Нагадаємо, у вересні 2018 року «Нафтогаз» подав заяву в Голландський апеляційний суд про визнання і примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзитної справи. «Газпром» вирішив не захищатися, а його представники не з'явилися на усні слухання у січні. Вже у лютому Стокгольмський арбітраж зобов'язав російську компанію виплатити українській стороні 2,6 млрд доларів компенсації за недопоставлений об'єм транзитного газу.

5 березня 2018 року «Нафтогаз» підготував скаргу на «Газпром» до Єврокомісії, у якій вимагатиме визнати російську компанію монополістом та вижити заходів щодо зменшення зловживань «Газпромом» на європейському ринку.

15 березня у Високому суді Англії і Уельсу відбулося слухання про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзитного спору між «Нафтогазом» і «Газпромом». Суд заборонив «Газпрому» виводити свої активи з Англії та Нідерландів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук