Нова директорка театру ім. Лесі Українки почала із ремонту і зберегла стару команду

Перший день Ольги Пужаковської на посаді директорки і художньої керівниці

Головні новини Львова 25.09Марічка Крижанівська, 25 вересня 2017, 16:29 1026 2

Понеділок ‒ вихідний день для творчого складу Львівського театру ім. Лесі Українки, тому нова директорка Ольга Пужаковська береться найперше за адміністративну роботу.

Цей театр для неї не чужий, тут вона працювала головною адміністраторкою, а до того менеджеркою проектів «Мистецької майстерні «Драбина». Стару команду обіцяє зберегти.

«Я не хочу змінювати колектив, який є зараз, я хочу з ними працювати. Можливо, ми трошки переформуємо, зробимо трохи перерозподіл по обов'язках для того, щоб ефективніше працювати», ‒ розповідає директорка.

Ольга Пужаковська молода й енергійна. Це їй знадобиться, бо відтепер поєднуватиме посади директорки і художньої керівниці. Має своє бачення репертуару. Каже, дотримуватимуться лінії, яка була упродовж останніх двох років ‒ молодіжного сучасного театру із виставами для масового глядача і експериментальні. Головною режисеркою стане харків'янка Олена Апчел.

«Ми дозволимо собі 20% вистав робити експериментальні, які можуть бути збитковими для театру, але це буде можливість для молодих режисерів пробувати втілювати свої роботи. Основою будуть все ж такі більш стабільні вистави для масового глядача і ще 20% це ми будемо робити супер дорогі, круті, витратні вистави, але які будуть формувати імідж театру», ‒ пояснює Ольга Пужаковська.

На постановки шукатимуть гроші з грантів.

На директорські плечі, навіть такі тендітні, все ж ляже нежіноча справа ‒ ремонт сторічної будівлі театру Лесі Українки. Тут протікає дах, одна із стін обвалюється і несправне опалення. Щоправда, попередній керівник встиг почати ремонт, нова директорка його продовжує.

«Принаймні до кінця цього року, 2017 уже трішки перекриють дах, де місцями дуже протікає і є такі дірки відверто. А з наступного року 2018-го, коли після зими вже буде тепліше, то можна буде завершити повністю роботу із перекриттям даху і та ремонтом фасаду», ‒ обіцяє директорка.

Для цього передбачили гроші в міському бюджеті. Але Ольга Пужаковська має намір шукати й інші кошти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук