Новий інвестор хоче ввести долотний завод у Дрогобичі до когорти світових лідерів

Економіка15 січня 20119760

ТзОВ «Універсальна бурильна техніка» придбало 70% майна «Дрогобицького долотного заводу» і на цій базі має намір розвинути конкурентне виробництво долот. Про це 15 січня під час візиту на підприємство голови Львівської облдержадміністрації повідомив представник інвесторів Андрій Іщук.

А.Іщук повідомив: «Прийшла нова група інвесторів. $15 млн витрачено на оплату заборгованості перед банками, близько $5 млн – на обігові кошти, на запуск заводу. До кінця цього року планується витратити порядуку $20 млн на придбання нового обладнання.

Ми будемо працювати в нових умовах, як самостійне, самодостатнє підриємство. Ми маємо освоїти усю гаму долот, які застосовують буровики у всьому світі. Продукція буде продаватися під українським брендом «Універсальна бурова техніка». Я думаю, у 2012 році фірма стане в один рад з усіма світовими лідерами».

Він поінформував ZAXID.NET , що у 2010 році планується освоєння випуску нових видів долот. «У цьому році важко запланувати обсяги, головне, освоювати випуск нової продукції. У грошовому вимірі нова продукція має забезпечувати 85-90%. Загалом обсяги мають бути кратно більшими найкраших показників, які були до цього. У 2012 році ми прогнозуємо оборот у понад 400 млн грн в рік. На 2013-14 – розраховуємо повернення інвестицій», - сказав він.

На підприємстві працевлаштовано 480 осіб, що раніше працювали на «Дрогобицькому долотному заводі». Генеральний директор ТзОВ «Універсальна бурильна техніка» Геннадій Веселовський повідомив ZAXID.NET , що у зв’язку зі збільшенням обсягів випуску продукції у найближчі 3-4 місяці планується працевлаштувати ще 1060 колишніх працівників долотного заводу. Г.Веселовський додав, що така кількість працівників необхідна, щоб забезпечувати випуск до 4 тис. долот у місяць.

Профспілковий представник Віктор Кечков зазначив, що завершується процедура стврорення профспілки, формування її керівних органів. Одразу після цього вона ініціюватиме укладення трудового договору. В.Кечков зазначив, що профспілка наполягатиме на умові, що зарплата працівників має дорівнювати середньогогалузевій помноженій на коефіцієнт 1.25, як це було записано у колективному договорі з керівництвом ВАТ «Дрогобицький долотний завод».

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк зазначив, що займатиметься проблемними питаннями промисловості Львівщини за дорученням президента. Розпочав він цю роботу з аналізу саме цього підприємства. М.Цимбалюк сказав: «Зараз є інвестор більш ефективний, ніж попередній. Є ще деякі судові процеси, ми будемо вникати у суть справи, не втручаючись у їх перебіг».

Він додав: «Мене мало цікавить, хай не ображаються власники, їхні прізвища, їхнє громадянство. Мене сьогодні насамперед хвилює робота заводу. Потім – робочі місця, забезпечення людей, їхній соціальний захист, розвиток підприємства і надходження коштів у бюджет. Ми будемо підтримувати усіх тих, хто працює і створювати їм умови для роботи».

Нагадаємо, з травня 2010 року до середини листопада Дрогобицький долотний завод перебував у вимушеному простої. Не було обігових коштів на виготовлення продукції, оплату кредитів. Врешті 70% майна «Дрогобицького долотного заводу» було продано київській фірмі "Парус Південь", у якої потім його викупило ТзОВ "Універнсальна бурова техніка".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук