Новий прокурор Львівщини пообіцяв, що не тиснутиме на бізнес і викорінить корупцію

Головні Новини за 16 липняОльга Красько, 16 липня 2014, 11:18 705 1
дивіться також

Новим прокурором Львівської області став Микола Гошовський. Сьогодні, 16 липня, його представили особовому складу прокуратури Львівської області. Новоспечений прокурор відразу пообіцяв повернути довіру до прокуратури та боротись з корупцією в лавах правоохоронних органів.

Представляв Миколу Гошовського заступник генерального прокурора України Олег Бачун. Він відмітив його високий професіоналізм, наголосивши, що до того Гошовський працював над справами, які «турбують всю Україну».

Згідно з наказом про призначення Миколи Гошовського прокурором Львівської області від 14 липня 2014, прокурор працюватиме на посаді протягом наступних п’яти років.

Новопризначений прокурор Львівської області зазначив, що він уже «давно у владі» і знає, як працює система правосуддя. Тож він пообіцяв, що за його головування корупції в органах прокуратури не буде.

«Я обіцяю, що при мені не буде ніяких корупційних дій прокуратури. Всі знають, що я ніколи не брав і не братиму гроші за посади. Не буде ніяких пресувань і впливу на бізнес», – зауважив він.

Водночас Гошовський наголосив, що працюватиме над відновленням іміджу та довіри до прокуратури. Окрім того, повідомив, що найближчим часом кожне відомство перевірятиметься на предмет корупції.

«Я надіюсь, що разом з керівниками області та правоохоронних органів, ми всі завдання потихеньку вирішимо і будемо допомагати розвитку бізнесу та області», – підсумував Гошовський.

Зазначимо, Микола Гошовський у 1985 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка. Працював старшим слідчим у прокуратурі Івано-Франківська, потім в Івано-Франківській обласній прокуратурі. У 1997 році він переїхав на роботу до столиці – у Генеральній прокуратурі йому запропонували посаду начальника управління організаційно-правового забезпечення. Впродовж 1998-2000 рр. працював прокурором Радянського району Києва.

У 2002 році повернувся в західний регіон України, де очолював прокуратуру Закарпатської, а потім Чернівецької областей. Найбільш тривалий період своєї прокурорської діяльності провів на Прикарпатті, де з 2005 працював прокурором Івано-Франківської області.

До призначення на Львівщину працював на посаді начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, попереднього прокурора Львівської області Володимира Гураля понизили до першого заступника прокурора Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук