Новостворена київська фірма викупить будинок на площі Ринок за 56,5 млн грн

На аукціон з продажу приміщення подалась лише одна компанія

Аукціон з продажу будинку на площі Ринок, 38 у Львові не відбувся, оскільки на нього подався лише один учасник – новостворена київська фірма ТзОВ «Крімсон Корп». Однак, згідно з законом, фірма має право викупити об’єкт і без аукціону. Зараз управління комунальної власності Львівської міськради вивчатиме подані документи і якщо вони відповідають умовам аукціону, то будинок продадуть цій фірмі за ціною 56,5 млн грн.

Управління комунальної власності Львівської міськради виставило на аукціон практично весь будинок на площі Ринок, 38, окрім третього поверху. Загальна площа приміщень підвалу, першого та другого поверху будинку становить 481,1 м2. Стартова ціна лоту – 50,4 млн грн, що становить 3,8 тис. доларів/м2.

Єдиний учасник (ТзОВ «Крімсон Корп»), що подав документи на аукціон, запропонував викупити приміщення за 56,5 млн грн (4,3 тис. доларів/м2), що на понад 6 млн грн дорожче від стартової ціни.

Власником фірми є Альберт Маловічко, який також є консультантом з питань організації та участі у аукціонах на порталі U.Biz (фото Facebook)

Згідно з законом «Про приватизацію державного та комунального майна», продаж об’єктів на аукціоні відбувається за наявності щонайменше двох учасників, які конкурують між собою. Якщо на аукціон подається лише один учасник, то аукціон вважається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію цього об’єкта шляхом викупу тим покупцем, що подав документи. Якщо подані документи відповідають вимогам аукціону, то організатор (управління комунальної власності ЛМР) не може відмовити у приватизації.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Крімсон Корп» створене три місяці тому у Києві. Основний вид діяльності компанії – оренда і управління нерухомістю. Власником та керівником фірми є Альберт Маловічко, який також є консультантом з питань організації та участі у аукціонах на порталі U.Biz. Це один з майданчиків, через які можна брати участь в аукціонах ProZorro. У 2018 році Альберт Маловічко закінчив навчатись у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Додамо, що будинок на площі Ринок, 38 був збудований у ХVII ст. і частково перебудований у XIX ст., він є пам’яткою архітектури національного значення. На першому поверсі будівлі зараз розташований магазин сувенірів. Одним з перших власників будинку був купець Станіслав Вільчек і саме від родини Вільчеків походить його назва – «кам’яниця Вільчківська».

Нагадаємо, що поруч із цим будинком розташований ресторан «36по», який належить відомому львівському бізнесмену Григорію Козловському. До прикладу, 22 січня 2019 року колишній гравець футбольного клубу Козловського за 27 млн грн придбав будинок на вул. Шевській, 10, а у грудні 2018 року бізнес-партнер Григорія Козловського Юрій Ломага встановив новий рекорд вартості нерухомості у Львові. Ломага придбав 73 м2 на площі Ринок за рекордні 34 млн грн (16,8 тис. доларів/м2).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук