Мешканка Зимної Води відмовилася від опіки над 11-річною дівчинкою

Якщо дитину не забере дідусь, вона знову потрапить в інтернат

Сусіди побачили перелякану дитину і викликали працівників соцслужби, поліцію

51-річна мешканка Зимної Води поблизу Львова, яка на початку червня цього року оформила опіку над 11-річною Валерією, тепер відмовилася від опіки над нею. Зараз дівчинка у дитячому закладі. Її подальша доля має вирішити у найближчі дні: або опіку над внучкою оформить рідний дідусь, або дівчинка повернеться в інтернат, звідки її забрали.

Про це у понеділок, 9 вересня, повідомив ZAXID.NET керівник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

«Комісія у справах дітей Пустомитівського району зняла опіку над дитиною. Опікунка написала заяву, що відмовляється від опіки на дівчинкою. Дитина зараз перебуває у дитячому закладі і у найближчі дні буде вирішуватися питання щодо її влаштування. Зараз все залежить від дідуся. Якщо він зібрав усі необхідні документи для оформлення опікунства, то внучка буде з ним, якщо ні, то дівчинка піде в інтернат, звідки її забрали. І тоді знову будемо шукати для неї нову сім’ю», - каже Володимир Лис.

Нагадаємо, мова йде про 11-річну Валерію, над якою оформила опікунство мешканка Зимної Води Любов Д. Дівчинка з інтернату потрапила в неблагополучну родину. В одному будинку з опікункою і дівчинкою проживали бабуся і брат опікунки, який зловживає спиртним. У родині часто виникали сварки, бійки, що неабияк лякало дитину. Під час однієї такої бійки сусіди побачили налякану Валерію і викликали працівників соціальної служби, поліцію.

У дівчинки дуже непросто ситуація. Вона – не сирота. У неї є батьки, але їх позбавили батьківських прав через вживання наркотиків. Бабуся, яка виховувала її змалку, важко захворіла і зараз у закладі для людей з психічними розладами.

62-річний дідусь по лінії матері Валерій С. розповів ZAXID.NET, що раніше не оформляв опіку над внучкою, бо працівники у справах дітей сказали, що йому дівчинку не віддадуть, бо він не має нормальних умов для проживання. Хата у селі Кам’янка-Бузького району не має відповідних умов для проживання дитини.

Після інциденту, що стався з онучкою в опікунки у серпні 2019 року, дідусь почав активно збирати документи, аби забрати дівчинку до себе.

«Я уже зібрав усі необхідні документи. Був у комісії у справах дітей Кам’янко-Бузького району, вони переглянули їх. Все нормально, усі необхідні довідки у мене є. І обстеження житлових умов також є, але у Житомирській області, де ми плануємо жити з цивільною дружиною і Валерія там буде жити разом з нами. Завтра я виїжджаю туди, щоб здати документи на оформлення опіки над внучкою», - каже дідусь Валерій.

ZAXID.NET буде стежити за тим, як складеться подальша доля дівчинки і повідомлятиме про це наших читачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук