<

Отець з Італії проведе у Львові зустріч з родинами героїв Небесної Сотні і АТО

Новини Львова6 лютого 20150

У суботу, 7 лютого, о 10:00 у Львівській Духовній семінарії Святого Духа УГКЦ (вул. Хуторівка, 35) розпочнеться зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні та родинами, які втратили своїх синів і чоловіків у зоні АТО.

Про це повідомив ректор Львівської Духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, доктор морального богослов’я, керівник Школи біоетики Українського Католицького університету, член-кореспондент Папської Академії Pro Vita, отець Ігор Бойко.

«Розпочнеться зустріч із Божественної Літургії, а згодом відбудеться спільна Панахида. На зустрічі гість з Італії, професор, отець Арнальдо Панграцці розповідатиме про те, як втримати себе у рівновазі у період війни, як дати собі раду з болем втрати близьких, розповість про духовну психологічну підтримку родин загиблих воїнів», - отець Ігор Бойко.

Отець Арнальдо Панграцці вдев’яте приїжджає в Україну із духовними зустрічами. Його лекції відбуваються у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську й інших містах Західної та Центральної України, а також в США, Італії та інших країнах Європи, де він сформував групи взаємодопомоги людям у складних життєвих ситуаціях.

У зустрічі візьмуть участь психологи Києва, Дніпропетровська, Львова. Священики отримають практичні поради, як провадити групи взаємодопомоги.

У Львівській Духовній семінарії Святого Духа УГКЦ зустрічі з Героями Небесної Сотні проходять від 22 березня 2014 року. Зустріч з родинами загиблих відбудеться вперше. 

Захід відкритий і кожен охочий зможе його відвідати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук