Під час аукціону вартість оренди у львівському аеропорту зросла у 10 разів

В.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров повідомив, що під час аукціону вартість оренди у львівському аеропорту зросла у 10 разів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook 11 квітня, назвавши компанію, що перемогла на аукціоні.

«Міжнародний аеропорт «Львів» б’є рекорди вартості оренди. 12 метрів - 100,5 тисяч гривень на місяць. Під час аукціону вартість оренди піднялася в десять разів. Переможець ТзОВ «Лео-Інвест-Сервіс». Декілька місяців тому в аеропорту «Бориспіль» було здано в оренду 315 метрів кв. за 1,48 мільйона. Таким чином оренда одного метру коштувала майже 4700 гривень», – повідомив Віталій Трубаров.

Додамо, що 12 м2 у львівському аеропорту здали у оренду під розміщення сувенірної крамниці. За даними аналітично-пошукової системи YouControl, засновником ТзОВ «Лео-Інвест-Сервіс» є Андрій Якимів. Основний вид діяльності компанії це надання в оренду автомобілів.

Додамо, що у грудні Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького на 2018 рік з показниками доходу у 390,368 млн грн та чистого прибутку на рівні 62,714 млн грн. А за темпами росту пасажиропотоку в 2017 році львівський аеропорт посів друге місце в Україні. Торік міжнародний аеропорт ім. Данила Галицького вперше за 26 років прийняв мільйонну пасажирку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук