Під час закриття фестивалю «Віртуози» вперше в Україні виконають ораторію Мендельсона «Ілія»

КультураД.Ц., 6 червня 20191
Під час закриття фестивалю «Віртуози» вперше в Україні виконають ораторію Мендельсона «Ілія»
Для виконання цього твору на сцену вийдуть понад 100 виконавців змішаного хору з Нюрнбергу

Під час закриття 38 міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», що відбудеться 9 червня у Львівській національній філармонії, лунатиме українська прем’єра ораторії Фелікса Мендельсона-Бартольді «Ілія».

Про це повідомляє прес-служба філармонії. Ораторія «Ілія» – це духовний, релігійний шедевр, створений повністю на основі старозавітних текстів.

«Це монументальне музичне полотно композитор задумав, як частину трилогії, в яку мали увійти, окрім «Ілії», ораторії «Петро» і «Христос». На жаль, всьому задуму генія не судилося здійснитися, ораторія «Христос» так і не побачила світ. Проте два твори увійшли в золотий спадок музичної духовної культури. Монументальність твору наповнена грандіозними хоровими партіями і поліфонічними темами. Уся сила і пристрасть головного героя, втілена у музиці контрастує із ліричними темами янголів, Божественного начала», – йдеться в повідомленні.

Для виконання цього твору епохи романтизму на сцену Львівської національної філармонії вийдуть понад 100 виконавців змішаного хору з Нюрнбергу. Сольні партії виконають Софія Соловій (сопрано), Дарія Князева (мецо-сопрано) Міхаель Новак (тенор) Роман Антонюк, (лірико-драматичний баритон). Прем’єра відбудеться під керівництвом естонсько-німецького диригента Тармо Вааска.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук