Після публікації у ЗМІ на Львівщині відмовились від купівлі сцени за втричі завищеною ціною

ЕкономікаНазарій Тузяк, 27 грудня 20188050

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» розірвала договір на закупівлю мобільної сцени, яку планували придбати втричі дорожче за ринкові ціни. Про розірвання договору у четвер, 27 грудня, повідомили журналісти антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів», які першими й описали цю історію.

Цікаво, що єдиною причиною розірвання договору на сторінці закупівлі у Prozorro вказана «відсутність фінансування», хоча раніше виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин заявляла журналістам, що ціна в 1,01 млн грн на мобільну сцену є цілком адекватною.

Про те, що насправді така сцена коштує втричі дешевше, заявляв сам підприємець, з яким цей договір і підписали. Так, 22-річний Руслан Чучман підтвердив журналістам, що пересувна сцена коштує 350 тис. грн, а, підписавши договір на 1,01 млн грн, він просто скористався можливістю продати її дорожче, оскільки замовник торгів сам виставив таку ціну.

Пересувну сцену закуповували в рамках проекту «Rosettes», який переміг у Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Загалом Європейський Союз виділив на проект 1,4 млн євро, з яких 349 тис. грн склала частка Львівської обласної ради. Проект мають реалізувати до 2020 року на території Львівської області.

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» діє з 2007 року, засновниками і членами цієї громадської організації є 66 місцевих рад різного рівня, в тому числі і облради чотирьох областей України, територія яких припадає на Карпати. На офіційному сайті організації вказано, що головою правління АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» є голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук