Після скандалу у ЗМІ бюджет святкування дня міста у Трускавця скоротили майже вдвічі

Депутати міськради вирішили зекономити на «Піккардійській терції» і лазерному шоу

За святковий концерт співачки Тіни Кароль і групи «Тартак», а також за караоке з шоуменом Ігорем Кондратюком трускавчани заплатять понад 1 млн грн

Депутати Трускавецької міськради затвердили програму і кошторис святкування 190-річчя з дня заснування курорту, яке має відбутися у Трускавці 6-18 червня. Після тривалих дискусій, викликаних публікаціями у ЗМІ про надмірні витрати на це святкування бюджет заходу скоротили майже вдвічі, відмовившись, зокрема, від виступу «Піккардійської терції».

Після тривалої дискусії у сесійній залі депутати Трускавецької міськради вирішили скоротити з раніше пропонованих 2,97 млн грн до 1,65 млн грн, тобто майже удвічі. Цю пропозицію підтримали 18 депутатів та міський голова. Приводом до скорочення видатків стала публікація на сайті «Наші гроші. Львів», яку підхопили місцеві ЗМІ. Для містечка з населенням менше 30 тис. мешканців витрати майже 3 млн грн на святкування видались журналістам надмірними.

В результаті депутати вирішили відмовитись від святкової вистави під відкритим небом (70 тис. грн.), виступу «Піккардійської терції» (160 тис. грн.) та лазерного шоу (112,2 тис. грн). Відмовилися також від ідеї купувати 23 бар’єрні огорожі за 93,8 тис. грн, розповів ZAXID.NET голова постійної комісії з питань бюджету Трускавецької міськради Олег Карпин.

Тим часом, концерт співачки Тіни Кароль і групи «Тартак», який попередньо оцінили у 750 тис. грн, та караоке з шоуменом Ігорем Кондратюком (380 тис. грн), у програмі заходів залишили.

«Відому, що третину коштів на кожен з цих заходів профінансують спонсори. Сподіваємося, що вдасться залучити й інші кошти благодійників, щоб зменшити видатки з бюджету», - каже Олег Карпин.

Крім цього, до програми відзначення ювілею курорту вирішили не включати заходи з промоції міста, аргументуючи це тим, що промоцію слід здійснювати упродовж усього року, а не лише під час свята. Також з програми прибрали фінансування міжнародної науково-практичної конференції, запланованої на вересень. Кошти на її проведення планують виділити з міського бюджету згодом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук