Культурні події у Львові на вихідні 25-27 жовтня

Перша річниця Музею техніки «Ретро гараж», музичний фестиваль князя Владислава Любомирського та виставка Остапа Патика

Музей техніки Retro Garage відсвяткує річницю новими експонатами.

Побачити нові старі автівки. Львівський музей техніки «Ретро гараж» запрошує відсвяткувати свою першу річницю і день автомобіліста. У неділю о 14:00 у трамвайному депо на вул. Сахарова запрезентують оновлену експозицію, покажуть раритети, які з'явилися цьогоріч. Це «Citroen AC4 Berline Lux» 1929 року – марка, яка у Львові була першим таксі. А також мотоцикл 1959-го року.

«Будемо бавитися, буде гарна львівська музика наживо, будемо частуватися. Пропонуємо відвідувачам прийти в одязі у стилі ретро», – запросив співорганізатор музею Андрій Гладун.

У Львові вперше відбувається фестиваль ім. князя Владислава Любомирського.

Музика польських авторів. У Львові триває фестиваль ім. князя Владислава Любомирського – чоловіка, який був меценатом культури, зокрема музики. Концерти у межах фестивалю відбуваються у польських містах: Варшаві, Кракові, Ланьцуті та Любліні, а також в одному українському – Львові. У філармонії у неділю, 27 жовтня, можна буде почути симфонічний оркестр Sinfonia Varsovia із піаністом Пьотром Салайчиком.

«Організатори є польські і переважно там виконується польська музика. Але оскільки ми його переносимо до Львова, до філармонії, то долучаємо і українські композиції», – розповіла музикознавиця Наталія Мендюк.

Персональна ювілейна виставка львів'янина Остапа Патика.

Експресивні мандрівки світом і багато квітів. Львівський художник Остап Патик відкрив персональну ювілейну виставку. У філії Національного музею на вул. Драгоманова художник презентує свій експресивний живопис. Ці полотна автор творив упродовж 12 років і демонструє себе у різних жанрах: від пейзажів до власних пошуків на тему українського орнаменту.

«Там є пейзажі з різних куточків світу, такі різні мої мандрівки. Домінантними на виставці є натюрморти і квіти, і більше реалістичні, і більш формальні», – запросив на свою виставку Остап Патик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук