Понад сто науковців Львова вже подали заявки на отримання стипендій міської ради

На стипендії науковцям місто виділило 6 млн грн

Головні новини Львова 22.02Богдан Опока, 22 лютого 2019, 17:32 544 0

За чотири дні на сайті Львівської Системи Дослідників залишили 106 заявок. Це удвічі більше, ніж схожа програма зібрала минулого року. На додаткові виплати науковцям з міського бюджету виділили 6 млн грн. Оцінюватиме учасників відбору спеціальна комісія.

Координатор проекту Львівської Системи Дослідників Назар Трохимчук розповідає, як відбиратимуть науковців: «Ми вирішили з науковим комітетом зробити так, що кожна група буде мати свої критерії і кожен критерій матиме обмежену кількість балів. Таким чином, ніхто не зможе за рахунок якогось одного критерію перевершити інших дослідників».

Щоб подати свою заявку у межах напряму суспільних і гуманітарних наук, необхідно мати мінімум 2 наукові публікацій у журналах, які індексуються у наукометричних базах Web of Science або Scopus, а також індекс Гірша (h) за інформаційною базою Google Scholar не нижче 7-ми.

Щоб подати свою заявку у межах інших чотирьох напрямів, необхідно мати мінімум 2 наукові публікацій у журналах, які індексуються у наукометричних базах Web of Science або Scopus, а також індекс Гірша (h) за цими наукометричними базами не нижче 2-ох.

Подаватись на стипендію можуть науковці будь-якої галузі. Тих, хто пройде відбір, поділять на дві групи фінансування. Науковці, які набрали менше балів, щомісяця отримуватимуть по 6 тис. грн. Їхні більш успішні колеги матимуть стипендію у 10 тис. грн.

У межах початку конкурсу на вступ до Львівської Системи Дослідників, 1 березня о 18:00 відбудеться публічна зустріч, на якій можна буде більше дізнатися про проект, а також отримати відповіді на запитання. Місце проведення презентації: Великий зал Центру Шептицького (вул. Стрийська, 29а,). Вхід вільний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук