Пораненим бійцям АТО заборонили перебувати закордоном більше часу, ніж потрібно на лікування

Кабінет міністрів України визначив, що термін відрядження військовослужбовців, поранених в зоні проведення антитерористичної операції, і осіб, які їх супроводжують, за кордон для лікування та реабілітації не повинен перевищувати термін самого лікування чи реабілітації.

Це визначено постановою уряду № 322 від 25 травня, якою вносяться зміни до пункту 6 постанови Кабміну від 2 лютого 2011 № 98.

Таким чином, до постанови вноситься доповнення: «Термін відрядження військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, скерованих для лікування та реабілітації у зв’язку з пораненням (контузією, травмою або каліцтвом), отриманим під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення (здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням, виявленням і припиненням терористичної діяльності), та осіб, що супроводжують таких військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, не повинен перевищувати термін лікування та реабілітації».

Як повідомляв ZAXID.NET, станом на 25 травня на лікуванні у закладах Міноборони перебувають 164 поранених бійців, а сорок – лікуються за кордоном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук