Порошенко підписав закон про безстрокове продовження мораторію на виплату «боргу Януковича»

ЕкономікаАндрій Стець, 4 травня 20163710
Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав прийнятий Верховною Радою закон «Про особливості здійснення угод з державним, гарантованим державою боргом і місцевим боргом», що дозволяє безстроково продовжувати мораторій на здійснення виплати боргу України перед Російською Федерацією обсягом 3 млрд доларів США узятого у 2013 році тодішнім президентом Віктором Януковичем.

«29.04.2016 - Повернений з підписом від президента», - зазначено на сайті Верховної Ради на сторінці відповідного законопроекту.

Нагадаємо, що цей закон (номер реєстрації 3677) був ухвалений Верховною Радою 12 квітня, на підпис голові держави спрямований 15 квітня.

В ухваленому документі мова йде про продовження терміну дії тимчасового мораторію на виплати за випущеними в грудні 2013 року і викупленими Фондом національного добробуту РФ дворічними єврооблігаціями на 3 млрд доларів США, який завершується 1 липня 2016 року.

Ухвалений законопроект скасовує кінцеву дату дії мораторію і переходить в розряд безстрокових.

Як інформував ZAXID.NET, Україна ввела мораторій на обслуговування євробондів на 3 млрд доларів США виділених РФ режиму Віктора Януковича в грудні 2013 року.

17 лютого 2016 року Мінфін РФ подав до високого суду Лондона позов до України щодо « боргу Януковича».

В свою чергу, на початку березняУкраїна повідомила Високий суд Англії про свій намір оскаржувати усі позовні вимоги РФ щодо боргу в 3 млрд доларів.

22 квітня український Мінфін повідомив, що Росія погодилася відкласти слухання щодо «боргу Януковича».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук