Порошенко підписав закон щодо невідворотності покарання осіб на тимчасово окупованій території

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо невідворотності покарання осіб, які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції, та вдосконалення процедур здійснення конфіскації».

Як повідомляє прес-служба президента, законом №119-VIII від 15 січня вносяться зміни до законодавства, згідно з якими дія наявного в Кримінально-процесуальному кодексі інституту «спеціального кримінального провадження» поширюється на підозрюваних (обвинувачених), які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення АТО та оголошені в розшук.

Згідно з законом, поширюється можливість здійснення спеціального досудового розслідування та спеціального судового провадження щодо підозрюваних (обвинувачених), які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення АТО.

Зміни дозволять застосовувати спеціальну конфіскацію в кримінальному судочинстві лише на підставі положень загальної частини Кримінального кодексу по всіх злочинах.

Згідно із законом, спеціальне досудове розслідування і спеціальне судове провадження здійснюватиметься виключно для осіб, оголошених у міждержавний і міжнародний розшук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук