Порошенко порівняв дії РФ на Донбасі з терактами 11 вересня в США

Порошенко порівняв дії РФ на Донбасі з терактами 11 вересня в США

Дії Російської Федерації, яка живить озброєний тероризм на сході України, мало чим відрізняються від дій організаторів масштабних терактів у США 11 вересня 2001 року. Про це президент України Петро Порошенко заявив,покладаючи квіти біля монумента пам'яті жертв теракту 9/11, повідомив «Укрінформ».

«Те, що робить зараз Російська Федерація, фінансуючи терористичні організації на сході України і, забезпечуючи де-факто окупації цих територій, має абсолютно спільні риси відповідальності, як і ті, хто скоїв і повинен нести відповідальність за теракти 11 вересня», – зазначив президент України.

Він підкреслив, що символом меморіалу жертвам теракту в Нью-Йорку є «об’єднання зусиль для боротьби з тероризмом», а саме «недопущення фінансування тероризму, особливо на державному рівні». При цьому президент зазначив, що Москва покриває свої дії, блокуючи резолюції в Раді Безпеки ООН.

У зв’язку з цим Порошенко висловив тверду впевненість, що всі постійні члени Ради безпеки ООН, окрім Росії, особливо в тих випадках, коли мова йшла про анексію Криму або суд у справі рейсу MH-17, ніколи не застосували б право вето. «Тому застосування права вето в таких випадках, фактично, є з боку Росії визнанням провини», – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, під час виступу Порошенка у залі Генеральної асамблеї ООН, частина делегації Росії покинула приміщення.

Під час перемовин лідери ЄС запевнили Порошенка, що сирійське питання не витіснить українське.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук