Порошенко в Одесі підписав указ щодо реалізації права українців на безвізові поїздки до ЄС

Президент України Петро Порошенко підписав указ про додаткові заходи щодо забезпечення безперешкодної реалізації громадянами України права на безвізові подорожі до Європейського Союзу.

Цей указ він підписав у п’ятницю, 26 травня, під час урочистої церемонії відкриття Стамбульського парку в Одесі, повідомила президентська прес-служба.

«Так склався мій графік, що саме тут, в Одесі, я маю підписати указ про додаткові заходи щодо забезпечення безперешкодної реалізації громадянами України вибореного нами права на безвізові подорожі до ЄС», – сказав президент перед підписанням документа.

«Українцям не треба буде більше принизливо стояти в чергах до консульських установ та візових пунктів, не треба буде сплачувати візових зборів та послуги посередників, не треба буде витрачати час та гроші на бюрократичну роботу щодо збору нікому не потрібних паперів, достатньо біометричного українського паспорта», – констатував Порошенко.

«Виборовши безвіз, ми повинні зробити максимально комфортним його реалізацію для громадян. Йдеться про покращення державою тих послуг, які супроводжують українську людину по всьому європейському маршруту – від рідного міста до точки призначення в країні ЄС. На якій би ділянці цього шляху не опинився б громадянин України, йому має бути легко та комфортно користуватися перевагами безвізу, а всі сервіси мають бути максимально якісними», – наголосив президент.

Він зауважив, що указ щодо забезпечення безперешкодної реалізації громадянами України права на безвізові подорожі до ЄС був сформований за результатами наради за участю дипломатів, прикордонників, митників, транспортників, голів місцевих адміністрацій, яка відбулась 24 травня у Луцьку.

«Ми проаналізували, образно кажучи, всі вузькі місця на нашому безвізовому шляху до Європи. І за результатами цієї наради я підпишу зараз указ, де чітко наголошено хто, що ще має зробити для того, щоб ніхто не мав жодних перешкод на цьому шляху», – додав президент.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 травня в Європейському парламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акта, яким для громадян України вводиться безвізовий режим з ЄС. Документ було офіційно опубліковано 22 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук