Порошенко закликав світову спільноту не визнавати виборів президента РФ в окупованому Криму

Президент України Петро Порошенко у п’ятницю, 16 лютого, під час виступу на 54-й Мюнхенській конференції з питань безпеки закликав не визнавати результати майбутніх виборів президента Російської Федерації у анексованому Росією Криму.

«Ні визнанню російських президентських виборів в окупованому Криму!» – заявив Порошенко на панельній дискусії «Оборонна співпраця в ЄС і НАТО: більш європейська, більш тісна, більш дієздатна?», яка проходить в рамках цієї конференції.

Порошенко також виступив проти відновлення роботи російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи і проти будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«Ні відновленню російських вірчих грамот у ПАРЄ! Ні примирливим візитам у Москву для пошуку економічної вигоди заради власної користі! Ні “Північному потоку-2”, який не становить економічних інтересів, а є політичною і енергетичною експансією Росії!» – сказав український президент.

Вибори президента Росії призначені на 18 березня 2018 року, у річницю російської анексії Криму. Відповідний закон, який передбачає перенесення дати виборів, схвалили Державна дума і Рада Федерації Росії і підписав російський президент Володимир Путін. Отже, таким чином, кримчани вперше візьмуть участь в російських президентських виборах.

Нагадаємо, Мюнхенська безпекова конференція розпочалася 16 лютого і триватиме до 18 лютого. На суботу, 17 лютого, там запланована презентація плану розміщення миротворців на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук