Порошенко запропонував ввести штрафи за порушення порядку переміщення товарів у зоні АТО

СуспільствоОльга Карабан, 17 червня 20152520

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону, яким пропонує доповнити українське законодавство статтями про порядок переміщення товарів у зону або з зони проведення антитерористичної операції.

Відповідний законопроект №2109а був внесений Порошенком до парламенту в середу, 17 червня, повідомляється на сайті Верховної Ради.

Згідно з текстом законопроекту і супровідними документами до нього, президент пропонує доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею «Порушення порядку переміщення товарів у район або з району проведення антитерористичної операції».

Зазначається, що частина перша цієї статті - порушення порядку переміщення товарів у район або з району проведення АТО - передбачає накладання штрафу на осіб, що переміщують такі товари, в розмірі від 10 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів, передає «Інтерфакс-Україна».

«Такі самі дії, здійснені особою, яка впродовж року зазнавала адміністративного стягнення за порушення, передбачене частиною першої цієї статті, спричиняють накладення штрафу на осіб, що переміщують такі товари, в розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів», - йдеться в тексті законодавчої ініціативи.

Окрім цього, Порошенко запропонував доповнити закон України «Про боротьбу з тероризмом» статтею, за якою переміщення товарів у район або з району проведення антитерористичної операції здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом міністрів України за поданням Служби безпеки України.

Нагадаємо, що неоподатковуваний мінімум доходів громадян - грошова сума розміром у 17 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук