Постачальників неякісних продуктів у АТО оштрафували майже на ₴3 млн

СуспільствоАндрій Стець, 9 серпня 20172170
Штрафів за неякісні харчі вже виписали на три мільйони гривень

Постачальників неякісних продуктів силам АТО оштрафували загалом на понад 2,8 млн грн. Про це повідомив начальник матеріального забезпечення ЗСУ полковник Дмитро Марченко, інформує прес-служба Міноборони.

«До району проведення АТО направлено постійно діючу робочу групу для перевірки якості продуктів харчування. За результатами перевірок Департаментом держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів подано 44 претензії, якими виставлено штрафних санкцій до постачальників на загальну суму понад 2,8 млн грн.», – сказав Марченко.

Представник Міноборони уточнив, що за поставку неякісної продукції постачальник сплачує 20% вартості послуги, а саме 20% суми акту на день виявлення порушення.

За словами Марченка, станом на 9 серпня лабораторіями ветеринарної медицини Міноборони та ЗСУ проведено понад 21,5 тис. лабораторних досліджень харчових продуктів, за результатами яких майже 1,5 тис. тонн продуктів не допущено для забезпечення армії через невідповідність установленим вимогам.

Крім того, у Міноборони наголосили, що відомство не закуповує продукти харчування, а лише послуги у фірм-постачальників, які несуть повну відповідальність за відповідність наданих продуктів всім вимогам та стандартам. Це має бути обов’язково підтверджено необхідними сертифікатами.

Зазначимо, що раніше в Міноборони виявили мільйонні розтрати у 24-й бригаді ЗСУ. Основна сума порушень – а це більше 4 млн грн – пов'язана із «безпідставним завищенням обсягів та вартості послуг із харчування».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук