Прем'єр-міністр заявив, що з лютого територіальні громади зможуть планувати свої території

Держава має намір профінансувати проекти відведення таких земель

Гройсман з лютого анонсував передачу землі поза межами населених пунктів у власність ОТГ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував початок передачі землі за межами населених пунктів у власність об'єднаних територіальних громад (ОТГ). Вона почнеться у лютому, сказав він журналістам під час робочої поїздки до Тернополя в п'ятницю, 26 січня, повідомляє «Урядовий портал».

Гройсман повідомив, що дасть доручення Держгеокадастру відвести і передати всю землю в управління ОТГ. За його словами, для цього не треба жодних змін до законів. «Це означає, що буквально з лютого всі об'єднані громади зможуть розпочати проектування територій, які вони хочуть отримати у власність, а Держгеокадастр отримає від мене доручення передати їм цю землю», - заявив він.

Прем'єр-міністр також уточнив, що держава профінансує проекти відведення таких земель. Він нагадав, що ОТГ управляють своєю територією лише в межах населених пунктів. За їхніми межами землею, яка в принципі має належати громадам, управляє держава. Голови ОТГ ставлять питання про те, щоб повністю передати землю в управління цих громад.

Гройсман зауважив, що в парламенті точаться дискусії із цього приводу, проте остаточного рішення народні депутати не дійшли. «Спільно з Мінагрополітики та Держгеокадастром ми знайшли рішення, яке не потребує змін до законодавства», - зазначив голова уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук