Президенту України торік подарували теплі шкарпетки, портрет на камені та книгу утікача Клименка

Загалом глава держави отримав майже 300 подарунків

2016 року Президент Петро Порошенко отримав від невідомих дарувальників біле кімоно, дерев’яну булаву та книгу «Путівник по Криму», від очільника Конгресу українців – ікону «Микола Чудотворець», а також з Канади – два свої портрети, вирізьблених в камені.

Про це повідомляють «Українські новини», які отримали із Адміністрації Президента відповідь на свій інформаційний запит.

Загалом, впродовж 2016 року Петру Порошенку презентували 282 подарунки, які були передані до Фонду Президентів України.

Серед отриманого главою держави краму – в’язані шерстяні шкарпетки (подаровані йому на з’їзді партії 12 грудня 2015 року та передані до Фонду у 2016 році), дві вишиванки і книга «Приворотне зілля» (від невідомих осіб).

Також президент отримав у подарунок картину з бурштину «Пам’ятник воїнам-афганцям» від депутата Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергія Куніцина, м’яч з автографами гравців футбольного клубу «Динамо» від президента клубу Ігоря Суркіса і книгу «Шлях до успіху. Як змінити систему, не змінивши себе» від оголошеного в розшук колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Порошенку надісилали презенти від Європейського Союзу і 25 країн, їхніх посадових осіб або зовнішньополітичних відомств (зокрема, й від української діаспори п’яти країн).

Зокрема, Литва подарувала Порошенку набір сувенірних пляшечок, Туркменістан – свій національний одяг і дерев’яну шкатулку з національними іграшками, Сінгапур – книгу Лі Куан Ю «Мій погляд на майбутнє світу» і металеву статуетку «Два гострих перці», Індія – пам'ятний набір до Міжнародного дню йоги, Франція – флеш-накопичувач у вигляді автомобіля Червоного Хреста, Естонія – порцелянову квадратну тарілку, Латвія – скляні тарілку і вазу тощо.

Крім того, Президент отримав подарунки, здебільшого – книги, від служителів українських християнських церков та від православних церков в Румунії.

Від українських заводів глава держави отримав в подарунок макети БМП, БТР-4, танків, ракет, лопатей турбіни, літаків АН-74 ТК-200 і АН-178.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук