Прогнози експертів: ВВП Росії може впасти на 10%, а курс долара – злетіти до 48 руб.

СвітЛюбко Петренко, 26 вересня 20146210
Прогнози експертів: ВВП Росії може впасти на 10%, а курс долара – злетіти до 48 руб.

Уряд Російської Федерації опрацьовує різні сценарії розвитку економіки: від оптимістичного до «тотально негативного». Останній передбачає падіння економіки до 10%, а також зміцнення долара до 48 руб., подешевшання нафти до $ 80.

Інформація про відповідне засідання кабінету Дмитра Медведєва потрапила в розпорядження порталу «Газета.Ru» від двох незалежних джерел, знайомих з ходом обговорення.

Негативний сценарій може бути реалізований не тільки в разі падіння цін на нафту, але і в разі обмеження нафтогазового російського експорту через санкції.

Згідно зі запропонованою моделлю, у разі різкого зростання курсу валют багато компаній, що мають кредити в валюті, але не мають валютного прибутку, можуть збанкрутувати.

За словами опитаних «Газетою.Ru» експертів, найгірше вестиметься туристичному і автомобільному бізнесу, а також виробникам товарів тривалого користування і IT-індустрії. Вони сильно залежать від імпортної продукції (а отже, потребують валюти) і наявності вільних грошових коштів у населення, яке в умовах обвалення економіки почне стрімко бідніти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук