Навчаючись та формуючи свій стиль, я паралельно думав, як заробити гроші. На першому курсі батьки купили мені фотоапарат. З ним ходив і знимкував усе, що бачив, потім знімав постановки. Мені це настільки сподобалось, що навіть перша моя виставка була з фото, а не картинна. Потім таке захоплення трансформувалось у відео. В мого брата Остапа є власна група ("Патриція" - ред.) й одного разу він сказав, що їм треба знімати кліп. Тато й мама придбали мені відеокамеру "Panasonic", яка на той час коштувала 4000 тисячі доларів! Знаєте, це ж треба було так вірити у своїх дітей, щоби спочатку купити їм недешевий фотоапарат, а згодом ще й камеру...Спочатку я того не розумів, але коли самотужки відкладав зароблені гроші на мінімальний об'єктив, комп'ютер та інший фотоапарат, то усвідомив.
Я розумів: якщо мої картини почнуть продаватись, то це буде нескоро. Однак не думав давати собі двадцять років на розвиток, потім аж у 35 робити виставки... Тому і ставив перед собою максимальні завдання. Але все ж, весь свій час вкладав у відеозйомку й монтажі. Так, це швидко дало свої плоди, адже більшість замовлень були комерційними й мені за них добре платили.
Проте малював я тільки тоді, коли мав вільну хвилину. Через це дратувався і відчував: моя енергія виходить неправильно. Коли ж продав першу картину, потім другу й третю, то щось змінювалось: я розумів, що хочу зав'язувати з відео. Адже набирав все більше зйомок, жертвував на них час, який міг присвятити улюбленій справі.