Прокурори подали Шокіну листа з вимогою звільнити Сакварелідзе через пікет ГПУ

Акція на підтримку Сакварелідзе та звільнених слідчих і прокурорів під стінами ГПУ

Керівники регіональних прокуратур звернулися до генпрокурора Віктора Шокіна з вимогою, щоб він звільнив свого заступника Давіда Сакварелідзе через «спроби дискредитувати органи прокуратури», закликаючи до громадської акції під стінами Генпрокуратури. Про це йдеться у колективному листі прокурорів, текст якого розміщений на сайті ГПУ.

Як випливає з листа, звернутись до Шокіна прокурорів спонукала інформація про підготовку Давідом Сакварелідзе акції «з метою вчинення тиску на працівників Генеральної прокуратури України».

«Заклик до акції під стінами Генеральної прокуратури України, оголошений заступником генерального прокурора України Сакварелідзе, це не лише прояв правового нігілізму, тиск неправовими методами на генерального прокурора України, а в його особі – на всі органи прокуратури, це, насамперед, зухвала демонстрація свідомого ігнорування Конституції та законів України», – йдеться у зверненні прокурорів.

Вони заявили, що за законом «Про прокуратуру» прямо заборонено прокурору брати участь у будь-яких політичних акціях, мітингах, страйках.

Зазначимо, у п’ятницю, 25 березня, під стінами ГПУ відбулася акція на підтримку Давида Сакварелідзе та звільнених слідчих і прокурорів, які вели справу так званих «діамантових прокурорів». В акції взяли участь близько ста активістів. Лунали заклики з вимогою відставки генпрокурора Віктора Шокіна.

 

Хочу от всей души поблагодарить всех, кто пришел сегодня на анонсированную вчера акцию в поддержку нашей команды - смелы...

Опубліковано Davit Sakvarelidze  25 березень 2016 р.
 

Нагадаємо, 24 березня Сакварелідзе заявив про звільнення співробітників ГПУ, які займалися розслідуванням справи «діамантових прокурорів».

Також заступник генпрокурора заявив, що керівництво ГПУ санкціонувало обшуки та прослуховування слідчих у справі «діамантових прокурорів»..

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук