Путін доручить своєму заступнику обговорити формулу ціни на газ для українців

Економіка13 квітня 20114802

Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін пообіцяв доручити своєму заступнику Ігорю Сечіну під час його візиту в Україну 19 квітня обговорити з Урядом України питання обґрунтованості формули ціноутворення на газ для України.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України 13 квітня, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі КМУ.

«Ми у відвертій дискусії ставили питання, які гальмують розвиток і поглиблення співробітництва. Для нас це, в першу чергу, проблема кабальної «газової угоди», укладеної попереднім урядом. Зростання тарифів і цін в Україні – це прямий наслідок вкрай невигідної для нас угоди», - зазначив Азаров.

«І тому, доки ми не переглянемо її, Україна буде скута в розвитку, ми щодня будемо збирати гіркий ужинок здачі національних інтересів нашими попередниками. Про це я відверто сказав керівнику уряду Росії. Ми навели приклади, що Україна, яка розташована набагато ближче до Росії, ніж Німеччина, отримує газ за ціною значно вищою. Таку довідку я особисто вручив Володимиру Володимировичу Путіну», - додав він.

«Головним позитивним результатом дискусії було те, що Прем’єр-міністр Росії пообіцяв доручити своєму заступнику Сечіну під час його візиту в Україну 19 квітня обговорити з Урядом України питання обґрунтованості формули ціноутворення на газ для України. Тому я доручаю Першому віце-прем’єр-міністру Андрію Петровичу Клюєву, міністру енергетики і вугільної промисловості Юрію Анатолійовичу Бойку в переговорах з заступником керівника російського уряду використати всі аргументи, інформацію і аналіз, які у нас є щодо аналогічних умов угод на постачання газу з Росії до країн ЄС», - зазначив Микола Азаров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук