Путін хоче використовувати систему ППО на кордоні між Білоруссю і Україною

Президент Росії Володимир Путін вніс до Державної Думи проект федерального закону, який дозволить Російській Федерації використовувати систему протиповітряної оборони на кордоні між Білоруссю та Україною і ЄС.

Про це йдеться на сайті російської Держдуми.

Путін просить Держдуму ратифікувати «внесення змін і доповнень до Угоди між Україною та Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Російської Федерації і Республіки Білорусь від 3 лютого 2009 р».

Відповідний протокол був підписаний 2 листопада 2016 року в Мінську.

У документі йдеться про створення Росією та Білорусюю «єдиної регіональної системи протиповітряної оборони», яка покликана охороняти зовнішній кордон «Союзної держави» - тобто, кордон між Білоруссю та Україною і країнами ЄС.

Протокол також вносить зміни до порядку застосування зброї і бойової техніки черговими з протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування.

«Реалізація Протоколу дозволить підвищити надійність охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі, сприятиме зміцненню безпеки двох держав і не потребуватиме додаткових асигнувань федерального бюджету», - підкреслюється в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук