Рада дала дозвіл на односторонню демаркацію сухопутного кордону з РФ

Верховна Рада підтримала постанову щодо посилення захисту державного кордону.

За це рішення проголосував 261 депутат, передає УНІАН.

Не голосували у повному складі фракції КПУ та Партія регіонів.

Документ рекомендує Державній прикордонній службі України у місячний термін розширити штат службовців для повнішого охоплення ділянки державного кордону з Російською федерацією, а Кабінету Міністрів — у місячний термін визначити кількість пунктів пропуску через державний кордон з Росією.

Постановою пропонується негайно затвердити документи, необхідні для проведення в односторонньому порядку демаркації сухопутної ділянки кордону з Російською федерацією, яка буде обладнана за прикладом зовнішніх кордонів Європейського Союзу.

Також передбачено негайно ухвалити рішення про призупинення роботи пунктів пропуску через державний кордон та посилити контроль над ділянкою державного кордону з Республікою Молдова в районах межування з невизнаною Придністровською Молдавською республікою.

На впорядкування сухопутної ділянки державного кордону з Російською федерацією, розширення штату Державної прикордонної служби України та реалізації інших вищезгаданих заходів у постанові передбачено виділення додаткових коштів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук