Рада звільнила від ПДВ та мита імпорт комплектуючих для оборонної продукції

ЕкономікаО.Г., 23 квітня 20152450

Верховна Рада звільнила від оподаткування ввезення до України обладнання та комплектуючих для оборонної галузі.

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому два законопроекти,  №1694 та №1695, пише РБК.

Згідно з першим з них, пропонується звільнити від сплати податку на додану вартість операції з ввезення на митну територію України матеріалів, вузлів, агрегатів, обладнання і комплектуючих виробів, що призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення. 

Умовою звільнення від сплати податку є використання цих товарів на виконання державних контрактів з оборонного замовлення або договору на поставку продукції оборонного призначення, якщо кінцевим споживачем такої продукції є державний замовник.

Другим законом звільняються від сплати ввізного мита при ввезенні на митну територію України складові (матеріали, вузли, агрегати, обладнання і комплектуючі вироби), призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення за аналогічних умов.

Згідно із законом, зазначені звільнення від сплати ввізного мита не будуть поширюватися на аналогічні товари, які будуть мати походження з країни, визнаної державою-окупантом у відповідності з законодавством України та/або державою-агресором по відношенню до України, або ввезені з території такої держави-окупанта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук