Радник Путіна каже, що треба вдарити по українській армії, щоб «не дійшли до Криму»

Радник президента Росії Сергій Глазьєв запропонував завдати авіаційного удару по українській армії, щоб не дати їй зміцніти.

Про це він заявив під час круглого столу під одіозною назвою «Війна в Україні: як убезпечити дітей?» в Москві, повідомляє «УНІАН».

«Хочу нагадати слова Черчілля: «Той, хто між ганьбою і війною вибирає ганьбу, отримує і війну, і ганьбу одночасно». Це сучасна війна. Це не означає, що нам треба висувати наші танки на Київ, але, принаймні, припинити геноцид населення ми вправі», - сказав радник Путіна.

«Для цього достатньо закрити небо і використати той же механізм придушення військової техніки, що його застосували американці в Лівії, які спочатку закрили небо, потім з повітря розстріляли бронетехніку, артилерію, авіацію і таким чином зробили той режим, з яким вони воювали, небоєздатним. У нас ще є можливість це зробити, через півроку такої можливості вже не буде», - наголосив Глазьєв.

Водночас, радник російського президента вважає, що Україна взяла курс на мілітаризацію та мобілізацію населення проти Росії. «Подивіться динаміку – якщо в грудні нацистів було 2 тис. осіб в Києві, в лютому - 20 тис., у травні їх вже 50 тис. разом з військовослужбовцями, в середині літа їх буде 100 тис., у вересні їх буде 200 тис., до кінця року вони поставлять під рушницю 500 тис. осіб», - сказав він.

На думку Глазьєва, влада України хоче воювати проти Росії для повернення Криму.

«Ми отримуємо потужну військову машину, орієнтовану проти нас, нашпиговану нацистами, ідеологічно зарядженими проти Росії... Кінцевою метою цієї дії є війна з Росією. Ми не зможемо, втративши Донбас, зберегти мир, оскільки наступна мета, яка декларується - Крим», - додав радник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук