Речник парламенту запевнив, що в «мовну статтю» закону про освіту зміни вноситися не будуть

Рішення було погоджено з Венеціанською комісією

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що ніякі зміни в «мовну статтю» закону про освіту вноситися не будуть. Про це він заявив під час конференції до Дня місцевого самоврядування у Львівській області, передає прес-служба парламенту.

Парубій повідомив, що розмовляв з представниками Венеціанської комісії і з ними було погоджено, що сьома стаття закону «Про освіту» змінюватися не буде і залишиться в ухваленій редакції. За його словами, сьома стаття закону стала предметом дискусії не тільки в Україні, але і в міжнародному співтоваристві.

Парубій також нагадав, що перед прийняттям закону відбувалися круглі столи, учасники яких не могли дійти спільної думки. «Тому при розгляді закону була створена робоча група, завдяки чому змогли вийти на компромісне формулювання, яке з одного боку, захищає мову нацменшин, а з іншого - робить обов'язковою умовою для всіх вивчення державної мови», - резюмував голова Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Венеціанська комісія не підтримала позицію Угорщини щодо новиго українського закону про освіту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук