Результати виборів на одній з дільниць у Бібрській ОТГ вдруге спробують визнати недійсними

СуспільствоЮлія Лавришин, 26 грудня 20188781

Бібрська міська виборча комісія вдруге спробує визнати недійсними результати виборів до Бібрської ОТГ через те, що на частині бюлетенів не написаний номер дільниці. Минулого разу голова комісії повідомила, що їх уже визнали недійсними, однак з'ясувалось, що для цього не вистачило одного голосу.

Нагадаємо, у понеділок, 25 грудня, ZAXID.NET з посиланням на голову комісії Марію Король повідомляв, що Бібрська міська виборча комісія скасувала результати виборів у селі Глібовичі через неправильно оформлені протоколи.

Однак, як повідомив ZAXID.NET 26 грудня юрист Львівської обласної організації об’єднання «Самопоміч» Роман Терещенко, насправді ТВК не вдалось скасувати результати голосування у Глібовичах.

«За скасування проголосували 8 членів комісії і голова уже повідомила, що вибори скасовано. Однак згодом один зі спостерігачів зауважив, що на засіданні зареєструвались 17 членів ТВК, отже 8 голосів недостатньо і рішення недійсне», – сказав Роман Терещенко ZAXID.NET.

Цікаво, що тепер голова Бібрської міської виборчої комісії Марія Король говорить, що це не було голосування за скасування виборів на дільницях, а журналіст ZAXID.NET її просто неправильно зрозумів.

«У неділю, 24 грудня, ми голосували за те, щоб не врахувати не прономеровані бюлетені з дільниці у Глібовичах, а це – зовсім інша річ, яка немає нічого спільного з визнанням виборів недійсними. Все решта я зможу повідомити, коли будуть офіційні результати голосування комісії», – сказала Марія Король.

Однак, як повідомив ZAXID.NET юрист Львівської обласної організації Української Галицької Партії Віталій Біловус, сьогодні, 26 грудня, відбудеться чергове засідання Бібрської міської виборчої комісії, під час якого знову спробують знову скасувати результати виборів на цій дільниці.

«Були помилки членів ДВК і голоси на цій дільниці перераховували. Під час перерахунку помітили, що на деяких бюлетенях не прописаний номер дільниці, хоча на кожному бюлетені була печатка виборчої комісії, на якій цей номер був. На тій підставі територіальна комісія хоче визнати результати виборів на цій дільниці недійсними, хоча жодних законодавчих підстав для цього немає. Закон про місцеві вибори передбачає лише три причини для визнання виборів на дільниці недійсними: знищення бюлетенів у кількості понад 5% від загальної кількості, вкидання понад 5% бюлетенів або пошкодження урн, у яких понад 10% бюлетенів», – сказав Віталій Біловус.

Як стало відомо ZAXID.NET з джерел у виборчій комісії, за попередніми результатами, на дільниці у Глібовичах лідирує Аграрна партія (116 голосів), на другому місці «Самопоміч» (61 голос), далі Українська Галицька Партія (41 голос), БПП «Солідарність» (19 голосів), «Громадянська позиція» (33 голоси), Народний Рух України (19 голосів), ВО «Батьківщина» (13 голосів) і ВО «Свобода» (13 голосів).

За попередніми результатами, головою Бібрської об’єднаної територіальної громади став чинний міський голова Бібрки 49-річний Роман Гринус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук