Росія не зможе покрити дефіцит бюджету з резервів вже з 2017 року – міністр фінансів РФ

СвітЛюбко Петренко, 27 жовтня 20153060
Росія не зможе покрити дефіцит бюджету з резервів вже з 2017 року – міністр фінансів РФ
Антон Сілуанов

Покривати дефіцит державного бюджету Росії з Резервного фонду, починаючи з 2017 року вже не вийде. Про це заявив міністр фінансів Антон Сілуанов під час парламентських слухань у Раді Федерації – повідомило російське інформаційне агентство «РИА Новости».

«Бюджет – це основний інструмент економічної політики. Ми говоримо про необхідність його адаптації до нових макроекономічних реалій. Хотілося б відзначити, що цього року обсяг доходів бюджету очікується на 1,3 трлн рублів нижчий, ніж минулого року. Водночас загальний обсяг видатків зросте на 11%. Як наслідок – дефіцит цього року становитиме 3% ВВП », - заявив Сілуанов.

За його словами, обсяг російських резервів за підсумками 2015 року зменшиться більш ніж у двічі, а саме на 2,6 трлн рублів.

«Все це означає, що 2016 – це той рік, коли ми зможемо востаннє так витрачати наші запаси, наші резерви. А далі у нас таких ресурсів не буде, тому питання про консолідацію бюджету стоїть на порядку денному як завдання номер один», - заявив керівник Мінфіну Росії.

Раніше повідомлялося, що бюджет на 2016 рік може бути ухвалений Держдумою РФ четвертого грудня 2015.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук