Росії достатньо зробити лише кілька кроків і мир на Донбасі настане за тиждень, - Порошенко

СуспільствоВолодимир Пиріг, 27 вересня 201514451
Росії достатньо зробити лише кілька кроків і мир на Донбасі настане за тиждень, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко розпочав свій візит до Нью-Йорка для участі у 70-й сесії Генеральної Асамблеї ООН із зустрічі з українською громадою.

«Надзвичайно важливо зараз для українців відчувати єдність світу», - заявив Порошенко, якого цитує його прес-служба.

Президент подякував за внесок української громади Америки у справу становлення Українського війська. За словами Порошенка, нещодавні міжнародні навчання Україна-НАТО з подолання наслідків надзвичайних ситуацій на Яворівському полігоні показали, що «не лише цікаво українцям навчитися у наших американських партнерів, як воювати, а американцям цікаво навчитися, як вести бойові дії».

«Українці ніколи не програють, бо з нами правда, з нами Господь Бог, ми захищаємо нашу землю, не ми прийшли до них, а вони прийшли до нас. І не важливо, якою мовою розмовляють українці – кримськотатарською, українською, російською або єврейською», - зазначив Порошенко.

«Нам, як повітря, потрібна трансатлантична єдність. Нам потрібна солідарність з Україною, адже нічого важливішого за Україну у світі зараз не існує. Це цивілізаційна боротьба, а не внутрішній конфлікт, як це намагається подати агресор», – наголосив президент.

За його словами, найкращий рецепт - Росія має вивести війська, звільнити заручників, ми відновимо контроль на кордоні, і за тиждень на Донбас повернеться мир. Ключовим елементом деескалації є Мінські угоди, наголосив Порошенко і додав: «Ми боремося за свободу світу, за демократію у світі, тому ми переможемо».

Президент назвав «доброю традицією» розпочинати кожен закордонний візит із зустрічі з діаспорою: «Це справжні герої, які зробили великий внесок у боротьбу України за свою свободу, і продовжують робити життєво важливий внесок зараз, коли ми реформуємо свою країну».

Порошенко відзначив, що діаспора робить величезний внесок у забезпечення міжнародної підтримки України. «Така підтримка є запорукою нашої перемоги», – наголосив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук