Російські виробники не дорахувалися близько $1 млрд через бойкот їхніх товарів в Україні

Російські виробники не дорахувалися близько $1 млрд через бойкот  їхніх товарів в Україні

Російські виробники та міжнародні компанії, які виготовляють свої товари на території Російської Федерації, через бойкот українцями їхньої продукції зазнали величезних збитків, розміри яких досягають $ 1 млрд . Про це заявив директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, повідомив «5 каналу».

«За минулий рік, за нашими даними, вони не дорахувалися мільярду доларів. Тобто це російські компанії і міжнародні компанії, які виробляли свою продукцію в Російській Федерації. Це те падіння, яке відбулося за один рік, коли українці не купували товарів з Російської Федерації», – заявив Дорошенко.

Також Дорошенко заявив, що цього року Росія може втратити вдвічі більше. В першу чергу втрати збільшаться за рахунок того, що міжнародні компанії, що виробляють товари в РФ, переводять виробництво своєї продукції на європейські заводи.

Нагадаємо, у великих містах, зокрема Львові, Києві, російські товари у закладах роздрібної торгівлі маркують. У Рівному заборонили продаж російських товарів. Бойкот російських товарів є прямою реакцією на агресію Росії в Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук