Садовий доручив створити комісію, яка з’ясує ситуацію з будівництвом на вул. Панча

Сьогодні, 19 червня, на засіданні сесії Львівської міськради міський голова Андрій Садовий доручив створити комісію для з’ясування ситуації з будівництвом на вул. Панча, 12-18, земельну ділянку там виділили були для будівництва житла для журналістів.

Відповідне доручення подати пропозиції щодо створення комісії Андрій Садовий дав начальнику юридичного управління Гелені Пайонкевич та начальнику управління земельних ресурсів та регулювання земельних відносин Сергію Коровайнику, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Ми пішли назустріч журналістам і виділили на вул. Панча земельну ділянку. Але ми виділили земельну ділянку за однієї умови – йдеться про житловий кооператив. А це означає, що журналісти за свої кошти будують житло. До мене доходить інформація, що з’явився інвестор, який будує частину квартир для журналістів по ціні 6 тис. грн за 1 м кв., а інша частина – комерційне житло. Ми так не домовлялися», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

Відтак додав, що якщо інформація відповідає дійсності, то треба рішення скасувати. «Бо ми ще й звільнили їх від усіх внесків на інфраструктуру, щоб максимально знизити ціну», – додав міський голова.

«Я пропоную, щоб ми комісійно розібралися. Залучимо депутатів, юридичне управління, земельне управління, щоб ми спільно це питання опрацювали і максимально прозоро. Бо ми домовляємося про одне, а потім з’являються інвестори, які починають щось крутити. Таких домовленостей не було», – сказав Андрій Садовий.

Він переконаний, що потрібно запросити Спілку журналістів області, щоб показати всі первинні документи, витребувати документи, які надавав держархбудконтроль і на наступному пленарному засіданні доповісти депутатам міськради про стан справ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук