Санкції не дають ефекту, змінити поведінку Росії може надання зброї Україні, - Міноборони США

СвітРоман Ганкевич, 26 лютого 20152950
Санкції не дають ефекту, змінити поведінку Росії може надання зброї Україні, - Міноборони США
фото НТВ
Змінити поведінку Росії може надання зброї Україні

Заступник міністра оборони Крістін Уормут вважає, що санкції США та ЄС, накладені на Росію через її агресію в Україні та анексію Криму чинять значний вплив на російську економіку, однак не обмежують подальшої російської інтервенції, тому Сполученим Штатам слід переглянути свою стратегію примушення Путіна до миру.

Про це вона заявила в середу під час слухань у Палаті представників США щодо загроз безпеці в Європі, передає «Укрінформ».

«Існує необхідність переглянути загальний пакет стратегії щодо відносин з Росією, а також підтримки України, щоб побачити, чи можемо ми змінити ситуацію», - зауважила представник Пентагону.

Вона пояснила, що санкції проти Росії мають свій вплив.

«Ми чуємо, наприклад, все більше невдоволень олігархів, які досі були дуже прихильні до Путіна», - зауважила вона, додавши, що російські товстосуми «стурбовані впливом, який санкції мають на їхній бізнес, на власні фінансові холдинги».

Водночас, підкреслила Уормут, це так і не змінило агресивної поведінки Росії, «що викликає велике занепокоєння».

Саме тому, на думку представника Пентагону, ситуацію могли б змінити поставки зброї в Україну.

«Ведуться різні дискусії щодо забезпечення оборонною летальною допомогою з метою, знову ж таки, підвищення ціни агресії для Росії. Але не в тому сенсі, щоб докорінно змінити військовий баланс, а спробувати дати Україні більше можливостей захищати себе від агресії сепаратистів», - зазначила Уормут.

Відповідаючи на запитання законодавців, як може відреагувати на це Росія, чиновник зауважила: «Звичайно, ми не знаємо, якою буде реакція Росії. Однак те, що ми допоки робимо, не дає результату», - зазначила вона і запропонувала «вжити інші заходи».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук