Сайти «Люкс ФМ» і «Радіо 24» лідирують у галузі з великим відривом від конкурентів

За даними консалтингової компанії Gemius, за підсумками першого кварталу 2015 року сайти радіостанцій «Люкс» ФМ і «Радіо» 24 лідирують серед сайтів всіх комерційних радіостанцій в Україні. За охопленням аудиторії вони обходять конкурентів щонайменше втричі, повідомляють у прес-службі медіа-холдингу ТРК «Люкс».

За результатами дослідження, дані про кількість інтернет-відвідувачів комерційних радіостанцій України за перший квартал 2015 року виглядають так:

 

Відвідувачі (real users)

Охоплення -Інтернет

Частка аудиторії

radio24.ua

448 480

2,46%

33,76%

lux.fm

225 319

1,23%

16,96%

hitfm.ua

90 861

0,50%

6,84%

kissfm.ua

68 260

0,37%

5,14%

radioroks.com.ua

47 506

0,26%

3,58%

rusradio.com.ua

33 956

0,19%

2,56%

loungefm.com.ua

32 297

0,18%

2,43%

radiorelax.ua

22 093

0,12%

1,66%

radiomelodia.com.ua

8 078

0,04%

0,61%

«Ми розвиваємо всі медіа нашого холдингу як мультимедійні платформи, оскільки завдяки інтернету споживання контенту значно зросло. Люди все частіше слухають радіо не через ФМ-приймач, а через сайти. А з розвитком 3G- мережі ми очікуємо на стрімке зростання аудиторії наших додатків для смартфонів, через які люди зможуть всюди слухати наші радіостанції і читати свіжі новини», – повідомляють у прес-службі з посиланням на комерційного директора ТРК «Люкс» Маркіяна Проціва.

Завдяки такому підходу компанія разом з партнерами вже зараз запускає крос-медійні проекти на 5-ти медіа-каналах одночасно - це ТБ, Радіо, WEB, мобільні платформи і навіть Smart TV.

«Ми спостерігаємо стабільну динаміку збільшення слухачів радіо «Люкс ФМ онлайн - через комп'ютер або IPhone, - говорить продюсер радіо «Люкс ФМ» Євген Фешак. - Важливо комунікувати з аудиторією в зручному для неї форматі і залишатися найдоступнішим і комфортним медіа».

Він зауважив, що радіо «Люкс ФМ першим з комерційних станцій побудувало свій сайт як повноцінне окреме медіа та бізнес-проект: сайт, з одного боку, є дзеркалом станції в інтернеті, а з іншого - це і власна стрічка новин, що постійно оновлюється, оригінальні конкурси та унікальна комунікація.

«Розвиваючи «Радіо 24», ми збалансували дві потреби цільової аудиторії – інформацію для розуму і «музичну їжу» для душі. Зростання інтересу до сайту радіостанції обумовлене, по-перше, потребою людей в оперативних чесних новинах, а по-друге - зручним форматом подачі цих новин, - говорить Марта Більська, продюсер «Радіо 24». - Ще один важливий нюанс: на сайті ми пропонуємо сервіс, який дозволяє кожному створити свій особистий плей-лист від «Радіо 24». Ну і, безумовно, така тенденція - це наслідок збільшення аудиторії слухачів радіо за допомогою інтернету в цілому».

Як зазначено у повідомленні, той факт, що радіо «Люкс ФМ і «Радіо 24» мають значне охоплення аудиторії в інтернеті і в рази випереджають конкурентів, відкриває перспективи для інноваційних підходів у плануванні рекламної кампанії холдингу. 

«Радіо відрізняється своєю гнучкістю і мобільністю. Завжди можна оперативно внести корективи в хід рекламної кампанії, змінити її інтенсивність або рекламне повідомлення. Окрім того, якщо радіо хоче бути сучасним медіа-каналом XXI століття, йому, безумовно, треба реагувати на тренди щодо підвищення інтернет-аудиторії, шукати нові способи побудови комунікації з радіо та інтернет- аудиторією», – наводяться у повідомленні переваги радіо.

Довідка

Міжнародна компанія Gemius – експертна та консалтингова організація у сфері інформаційних технологій. Географія діяльності компанії поширюється на країни Європи, близького Сходу та Африки.

Компанія проводить свої дослідження на базі власної, спеціально розробленої методології. Над експертизами працюють 300 аналітиків, серед яких спеціалісти у газулі ІТ, математики, соціологи та психологи. Щомісяця компанія аналізує 300 млрд різних дій, які відбуваються у віртуальному світі, таких як перегляд інтернет-сторінок та кількість кліків, зроблених користувачами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук