Словаччина змінить законодавство через участь її громадян у війні на боці донбаських терористів

СвітВолодимир Пиріг, 11 червня 201513780

Словаччина готує зміни до законодавства, якими враховувалася б поведінка громадян країни, що беруть участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків.

Начальник відділу дипломатії Мирослав Лайчак заявив, що робоча група на чолі з представниками міністерства юстиції мають запропонувати шляхи вирішення цієї ситуації. При цьому дипломат заявив, що участь громадян країни у збройному конфлікті на боці бойовиків – безвідповідальна і така, що соромить державу, пише «Європейська правда» з посиланням на словацьке видання Aktuality.

«Виявляється, що наша правова система передбачає відповідальність, коли наші громадяни воюють в іноземних військових підрозділах, але взагалі не йдеться про те, коли вони воюють у нерегулярних угрупуваннях», – обурився Лайчак.

У свою чергу Міністерство закордонних справ Словаччини також підтвердило, що зараз ведеться робота над вирішенням проблеми.

Варто зазначити, що поки у Словаччини немає чіткої позиції, чи варто вводити кримінальну відповідальність за участь словаків у військових операціях на території України на боці бойовиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук