Спорткомплекс та школу у Червонограді за ₴53 млн реконструюватиме фірма 84-річної бабусі

В обох тендерах дешевші пропозиції з різних причин відхилили

СуспільствоЮлія Лавришин, 2 серпня 201818450

Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради 30 липня підписав два договори з ТОВ «Шлях» на реконструкцію спортивного комплексу «Шахтар» та Червоноградської школи №6 (смт. Гірник) на загальну суму 53,1 млн грн. Про це повідомило антикорупційне видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з першою угодою, реконструкція спорткомплексу «Шахтар» коштуватиме 17 млн грн. За ці гроші компанія «Шлях» відремонтує дах, утеплить фасад, помалює стіни, облаштує частину з них плиткою, влаштує залізобетонні площадки та пандуси, встановить вентилятори, електричні щитки та вимикачі, світильники, туалети, умивальники Реконструкцію планують завершити до кінця грудня 2019 року.

З 2017 року спорткомплекс перебуває на балансі міста. До нього належать стадіон ім. Петра Олійника, палац спорту з басейном, приміщення для занять та тенісний корт.

Вхід до стадіону спорткомплексу «Шахтар» у Червнограді (фото з сайту спорткомплексу)

У цьому тендері фірма-переможець змагалася з ТОВ «Багор», ТОВ «Престиж-Захід», ТВП «ІТК», ТОВ «Регіональні будівельні технології» та ТОВ «Смарт строй». Пропозиції компаній-учасниць тендеру коливались від 17 до 17,9 млн грн.

Фірма «Багор» під час аукціону знизила свою пропозицію до 1,5 млн грн. Але тендерний комітет її відхилив, оскільки «ціна не відповідає реальній вартості». Оскільки в тендерній пропозиції учасник пропонував ціну 15,5 млн грн, можна припустити, що це механічна помилка, що коштувала фірмі замовлення, а Червонограду не вдалось зекономити два млн грн. Через невідповідність документації тендерний комітет відхилив також ще три пропозиції, що були дешевші, ніж у ТОВ «Шлях».

Школу в смт Гірник фірма «Шлях» відреставрує за 36,1 млн грн. Згідно з цією угодою, компанія укріпить фундамент закладу, відремонтує вхід, стіни та стелі на двох поверхах, перекриє дах, утеплить фасад, зробить електрику, систему опалення та сигналізацію. Також «Шлях» добудує спортивний та актовий зали, а навколо території облаштує тротуари та прокладе асфальт. Усі роботи також планують завершити до кінця грудня 2019 року.

Червноградська школа №6 в смт Гірник (фото з сайту школи)

У тендері переможець змагався із, згаданими вище, ТОВ «Престиж-Захід», ТОВ «Регіональні будівельні технології» та ТОВ «Смарт строй». Початкові пропозиції учасників коливалися від 34,8 до 37,3 млн грн. Найбільш економічно вигідною була визнана пропозиція «Престиж-Захід», але її відхилили через відсутність договорів оренди від субпідрядника та відсутність диплому одного з працівників фірми.

Фірма «Шлях», як пишуть «НГ. Львів», працює на ринку з 1992 року та зареєстрована у Львові. Власницею та керівницею компанії є 84-річна львів’янка Валентина Лукіна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук