Справа про агресію Росії проти України вже налічує 800 томів і 100 тис. речових доказів

Генеральний прокурор Юрій Луценко оприлюднив статистику в досудовому розслідуванні за фактом розв’язання і ведення владою Росії агресивної війни з Україною.

За його словами, слідство охопило весь період агресії з лютого 2014 року (окупація півострова Крим, проведення антитерористичної операції на Сході країни). Обсяг матеріалів кримінального провадження становить понад 800 томів (з них 350 мають гриф «Таємно» і «Цілком таємно»).

Луценко також повідомив, що у цій справі прокурори вже допитали понад 1400 потерпілих, понад 2000 свідків, було проведено понад 1800 судових експертиз, а, крім того, було здобуто понад 100 тисяч одиниць речових доказів.

Він також повідомив про проведення «унікальної судової комісійної військової експертизи», яка тривала майже рік і до якої залучено понад 30 провідних експертів та фахівців. Експертиза дослідила 3600 бойових та інших документів, які дали можливість проаналізувати причини великих втрат Української Армії, зазначає Луценко.

Водночас інформацію про перебіг розслідування та перспективи притягнення винних до кримінальної відповідальності генпрокурор пообіцяв доповісти на засіданні комітету ВР з питань безпеки та оборони 7 вересня.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук