Суд у Вінниці дозволив лівим та прихильникам дружби з Росією провести акцію на 9 травня

У міській раді вже підготували апеляцію на це рішення

Вінницький окружний адміністративний суд відмовив у позові міській раді Винниці щодо заборони публічної акції партії «Союз лівих сил» і товариства «Україна-Росія» у День перемоги над нацизмом 9 травня. Про це повідомила прес-служба суду.

Міська влада вважала, що «під час проведення даної акції передбачаються провокації з боку радикально настроєних груп населення, що призведе до порушення публічного порядку та з великою вірогідністю до масових заворушень».

Натомість суд визнав підозри органу влади недоведеними і безпідставними. Відтак, опираючись на закони України та Європейські конвенції, ВОАС відмовив у позові мерії.

«… колегія суддів доходить висновку, що мотивація та докази, на які посилається позивач, не дають суду підстави для постановлення висновків, які б спростували доводи відповідача, а відтак, в задоволенні адміністративного позову слід відмовити», – йдеться у рішенні суду.

Натомість у міськраді вже оголосили, що будуть оскаржити рішення Вінницького окружного адміністративного суду.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, очолює винницьке товариство «Україна-Росія» відомий своїми проросійськими та сепаратистськими поглядами колишній народний депутат від соціалістів Іван Бондарчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук