Суд зобов’язав Іран компенсувати журналісту Washington Post 180 млн доларів за його ув'язнення

Журналіст та його дружина пробули в іранському полоні 544 дні

СвітЮрій Братюк, 27 листопада3920
Суд зобов’язав Іран компенсувати журналісту Washington Post 180 млн доларів за його ув'язнення
фото CNN
Джейсон Резаян був у полоні з 2014 по 2016 рік

Федеральний суд США схвалив рішення про компенсацію журналісту The Washington Post Джейсону Резаяну та його родині майже 180 млн доларів за 544 дні перебування у полоні, під час якого він зазнав катувань. Про це повідомляє CBS News.

Журналіст працював спеціальним кореспондентом Washington Post в Ірані з 2012 по 2016 рік. Його арештували перед тим, як він мав опублікувати план влади США щодо обмеження іранської ядерної програми. Також на 2 місяці затримали його дружину. У полоні журналіста та його дружину катували іранські спецслужби, вимагаючи дати свідчення проти США. У 2016 році його відправили в США під час обміну полоненими.

Суддя у справі Джейсона Резаяна проти Ірану зазначив, що тримати чоловіка у заручниках і катувати його, щоб отримати переваги у переговорах з США, це обурливо і заслуговує на покарання.

Згідно з рішенням суду, іранська влада повинна заплатити Резаяну 23,8 млн доларів як компенсацію «за біль, страждання та економічні втрати»; його братові Алі – 2,7 млн доларів ​​і їхній матері Марії – 3,1 млн доларів. Також сім’я журналіста повинна отримати за моральну шкоду 150 млн доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук