Судові виконавці з другої спроби виселили аптеку «Горицвіт» з поліклініки у центрі Львова

У звільнених приміщеннях облаштують дитячі роздягальні

Головні новини Львова за 08.04Оксана Лабойко, 8 квітня 2015, 12:16 845 0
дивіться також

Сьогодні, 8 квітня, судові виконавці описали майно та опломбували приміщення на вулиці Руській, 20. Воно належить першій міській поліклініці, але було в оренді аптеки «Горицвіт». У звільнених площах облаштують роздягальні дитячо-юнацької спортивної школи «Галеон», які там були до 1997 року.

Договір оренди на приміщення на вулиці Руській, 20 закінчився ще у березні 2014 року, розповів начальник управління молоді та спорту міської ради Володимир Шнайдер. Однак аптека «Горицвіт» не захотіла виселятись.

«Ми були змушені звернутися у суд. І господарський суд Львова прийняв рішення на нашу користь, зобов’язавши власника аптеки звільнити ці приміщення, але він тягнув до останнього», - наголосив чиновник.

«3 квітня ми вже робили спробу виселити цю аптеку, але прийшли сюди, а двері були зачиненими. Оскільки ж не з’явилися представники правоохоронних органів, ламати замки ми не могли, тому виселення довелося перенести на 10 днів. Сьогодні представник власника вже був і ми безперешкодно потрапили у приміщення, але, варто зауважити, що ще вчора аптека працювала, майно, як мені повідомили, вивозили вночі», - зауважив Шнайдер. 

Державний виконавець Галицької виконавчої служби Юрій Макаров також додав, що на вимогу державного виконавця боржник самостійно не виселився з цих приміщень, тому слід було примусово виконувати рішення суду: «Будемо описувати майно і передавати його на зберігання».

Натомість, адвокат аптеки «Горицвіт» Андрій Алексеєнко, який прийшов на виселення, заперечив, що власник чинить перешкоди виконанню рішення суду.

«Якби власник не хотів виконувати рішення суду, то мене би сьогодні тут не було і треба було б ламати двері. Просто було апеляційне оскарження і зараз ще є касаційна скарга. Власник вважає, що є підстави для скасування судових рішень, тому і не поспішав. Як кожна людина, яка має свій бізнес, він хапався за всі можливі способи відстояти свою правоту», - пояснив захисник.

Втім, виселення таки відбулося. Вже незабаром звільнені приміщення мають повернути дитячо-юнацькій спортшколі «Галеон». Там розмістяться роздягальні для дітей.

«Поки в нас не забрали ці приміщення, тут були роздягальні. А зараз діти, приходячи на тренування, змушені переодягатись в душових. Тому нам вони дуже потрібні. Потреби робити якісь значні ремонти я не бачу, приміщення в гарному стані. Єдине, що власники аптеки тут проводили перепланування, то треба дивитись наскільки це зручно для наших потреб», - зазначив директор дитячо-юнацької спортшколи «Галеон» Орест Калитовський.

«Вони тут добудували другий поверх, бо приміщення було дуже високим до шести метрі, то, мабуть, маємо їм подякувати, бо тепер не тільки роздягальні тут помістяться, але ще і якісь адміністративні  приміщення», - резюмував Калитовський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук