Світовий банк надав Україні 200 млн доларів кредиту на розвиток малого та середнього фермерства

Загалом рада директорів Світового банку затвердила рішення про надання Україні кредитних гарантій на 750 млн доларів

ЕкономікаЮрій Братюк, 27 травня3500

Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про надання Україні кредиту у розмірі 200 млн доларів для стимулювання розвитку малого та середнього фермерства. Про це повідомляє представництво Світового банку в Україні.

Головними цілями нової кредитної програми Світового банку є збільшення ефективності сільського господарства України, забезпечення більш адресної політики підтримки галузі, підвищення прозорості використання державних сільськогосподарських земель та розширення доступу малих та середніх фермерських господарств до експорту.

«Україна може прискорити свій економічний розвиток шляхом підвищення ефективності та зміцнення прозорості своєї сільськогосподарської галузі. Підвищення продуктивності сільського господарства на 30% могло б протягом наступних п'яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4 %», — повідомив директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сато Кахконен.

У Світовому банку зазначають, що сільськогосподарська продукція є однією з найбільших статей експорту України, тому розвиток агропромисловісті, особливо малих та середніх фермерських господарств, сприятиме економічній стабілізації України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук