Те, що у бюджеті Львова на 2009 рік не передбачено коштів на промоцію міста, - помилка, - Остап Процик

16 січня 20092070

"Те, що у міському бюджеті не передбачено грошей на промоцію Львова, є, як на мене, помилковим. Цю ситуацію потрібно буде виправляти. Для Львова його відомість, його бренд, його популярність означають дуже прагматичні та конкретні речі - збільшення кількості туристів, підтримка місцевого підприємництва, особливо тепер в умовах кризи і особливо тих підприємців, які орієнтуються на внутрішній туризм", - повідомив 16 січня у коментарі ZAXID.NET начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради Остап Процик.

За словами Остапа Процика, туризм є одним зі стратегічних напрямків розвитку конкурентоспроможності Львова. "Але він потребує промоції, без промоції немає туризму. Нам здається, що усі знають про Львів і хочуть сюди приїхати. Насправді, ринок туристичних пропозицій в світі є дуже розвинутий. Тому, чи вибере людина, яка має час на короткий відпочинок, Львів, - залежить від промоції та реклами", - розповів Остап Процик.

Він зауважив, що упродовж 2006-2008 року Львів провів дуже вдалі недорогі промоційні кампанії, в результаті чого значно зріс потік туристів до міста. "У вересні 2008 року ми провели широку кампанію в столиці та великих містах-мільйонниках східної України. Це дало конкретний результат. До нас приходили власники туристичних агентств, ресторанів, конференц-залів і казали, що перед Новим роком мали дуже багато замовлень на корпоративні заходи з цих міст. Раніше такого не було. І це зважаючи на те, що вже у жовтні розпочалася економічна криза", - сказав Остап Процик.

О.Процик наголосив, що згортати у місті діяльність промоції неправильно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук