Терористи з ДНР провели засідання своєї "верховної ради" і попросили ООН визнати їх (відео)

У п'ятницю, 20 червня, в Донецьку пройшла сесія "верховної ради ДНР".

Депутати проголосували за звернення до керівництва Сербії, ООН і Південної Осетії про визнання ДНР, передає 62.ua.

На сесії був присутній Павло Губарєв, який прийшов з охороною з трьох автоматників і просидів весь час на гальорці, так і не взявши слова.

Найактивніше "депутати" обговорювали питання прапора, герба і гімну ДНР.

За основу державного прапора був узятий прапор "Донецької Республіки". Під час обговорення були пропозиції поміняти місцями чорну і червону смуги прапора і прибрати напис "Донецька народна республіка". Депутати продемонстрували знання геральдики, історії і художній смак.

Завдяки жорсткій позиції "першого віце-прем'єр-міністра" Андрія Пургіна, в результаті був прийнятий запропонований проект прапора, який вже існує. "Верховна рада" голосувала демократично і питання було прийнято більшістю голосів за наявності людей, що голосували проти та утримались.

Під час обговорення герба, вірніше двоголового орла на ньому, свою думку висловили знавці орнітології та геральдики, але, враховуючи, що такий же орел знаходиться на прийнятому прапорі республіки, обговорення і голосування пройшло значно швидше.

Справжній шквал емоцій викликав запропонований на розгляд гімн ДНР. Деякі депутати не змогли розібрати слів пісні, люди з музичною освітою відкинули мелодію як таку, що «недостатньо піднімає дух» і, хоча деякі підспівували пісню, в результаті гімн прийнятий не був.

Сесія вирішила замовити слова гімну на музику Олександра Александрова, тобто слідом за Росією ще раз переінакшити гімн СРСР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук