Тесть екс-чиновника Міноборони купив 7 квартир при закупівлі зятем неякісної військової форми

В 2015 і 2016 роках Міноборони закупило неякісної військової форми на суму понад 80 млн гривень

СуспільствоАндрій Стець, 24 жовтня 20187640
За якість форми з боку Міноборони відповідав полковник Олександр Костюнін

Національне антикорупційне бюро перевірить інформацію про умисне неподання декларації колишнім начальником Головного військового представництва Міністерства оборони Олександром Костюніном, у тестя якого знайшли 7 квартир і 2 нежитлові приміщення. Про це йдеться у відповіді НАБУ на звернення народного депутата Сергія Лещенка, котрий опублікував проект «Марлін», повідомляє «Економічна правда».

Мова йде про справу щодо закупівлі Міноборони неякісної військової форми «Варан ЗСУ» в 2015 і 2016 роках на суму понад 80 млн гривень.

У той час відповідальним за якість форми з боку Міністерства оборони був начальник Головного військового представництва полковник Олександр Костюнін. Пізніше виявилося, що при закупівлі неякісної форми тесть Костюніна придбав 7 квартир і два нежитлових приміщення в Києві.

Костюнін був звільнений у запас у вересні 2016 року. Згідно із законом «Про попередження корупції», чиновник у наступному році після звільнення повинен був подати декларацію за попередній рік.

Однак, декларація колишнього начальника Головного військового представництва в реєстрі відсутня. НАЗК перевірок про наявність у родичів Костюнина зазначеного майна не проводило.

На додатковий запит журналістів НАБУ відповіло, що розслідування цього кримінального провадження триває.

Видання зазначає, що головне військове відомство України продовжує закуповувати форму у фірм, які фігурували у виробництві за формою «ВАРАН ЗСУ». Зокрема, ТОВ «Тусмо», з моменту відкриття провадження у вересні 2016 року, перемогла в тендерах Міністерства оборони на суму понад 87,2 мільйона гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук